Селищний голова Михайло Тененев привітав працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 09:31

Пізня осінь - традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, саме тому щорічно, в третю неділю листопада, своє професійне свято відзначають аграрії України.

Це свято насамперед визнання звитяжної хліборобської праці на благо держави і людей, які знають справжню ціну хліба. Особливо цьогоріч, коли довелося збирати урожай в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України, під вибухи бомб та свист ракет.

З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства селищний голова Михайло Тененев привітав аграріїв Теофіпольщини і за сумлінну працю, відданість справі, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток громади нагородив грамотами та грошовими сертифікатами: керуючого дільницею ВП АФ "Агро Надра" ТОВ "Волочиськ агро" Олександра Кухарчука, голову фермерського господарства "Агро Вік" Івана Криворука, фермера села Святець Георгія Гварадзе, керуючого фермою виробництва молока село Новоставці філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" Івана Шатайло, керуючого фермою село Коров'є ТОВ "Україна 2001" Тараса Лавренюка, керуючу фермою СТОВ "Нива" Ганну Гнатюк, комірника СТОВ "Волиця" Василя Кондратюка, тракториста ТОВ "Україна 2001" Олександра Гаврилюка.

Також з вітальним словом виступила голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк та відзначила грамотами і подарунками керівника відділку № 18 села Михнівка ТОВ "Україна 2001" Юрія Федікова, керівника фермерського господарства села Малий Лазучин Петра Сивака, директора фермерського господарства "АГРО ДАР СВ" Сергія Сивака, директора ТОВ "Святець" Василя Мастія, агронома відділку №3 села Гаврилівка ТОВ "Україна 2001" Василя Пахальчука.

Крім того, подяки і подарунки від народного депутата України Олени Копанчук, її помічник Ольга Філіппова вручила керівнику відділку №8 село Турівка ТОВ "Україна 2001" Віктору Стецюку, керівнику відділку №1 село Бережинці ТОВ "Україна 2001" Миколі Голубу та трактористу-механізатору відділку №8 село Турівка ТОВ "Україна 2001" Сергію Мельнику.

На завершення усіх присутніх пригостили короваєм, який спекли із нового урожаю ТОВ "Україна 2001".

Після урочистої частини відбувся благодійний концерт "Молитва за Україну" від Міжнародного благодійного фонду "Незламна українська нація" за сприяння Хмельницької обласної військової адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної військової адміністрації, під час якого з українським піснями виступили заслужена артистка України Олена Білоконь, вокальні і танцювальні колективи та обдаровані жителі Теофіпольщини.