У Теофіпольській громаді відбувся дитячий конкурс літературних поетичних творів «Я – майбутнє України» серед учнів закладів освіти.

Дата: 14.11.2022 16:30

Зараз наша країна знову переживає складні часи: росія вкотре намагається знищити українську мову, культурне національне обличчя, русифікувати українців, спотворити факти нашої історії. Ворог на окупованих територіях забороняє навчання державною мовою, вилучає книги, морально та фізично знищує усіх, хто живе з Україною в серці. Але йому не вдасться нас зламати…

Поезія бере активну участь у боротьбі за незалежність. Її голос йде з глибин – мови, яка відображає особливий спосіб бачення світу, культурних особливостей, відчуття особистої гідності та поцінування свободи. Цей голос розповідає про те, що хоче «денацифікувати» путін.

Тож з метою популяризації рідної мови, української писемності, читання, реалізації дитячої літературної творчості, заохочення дітей до створення перших якісних літературних поетичних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни у Теофіпольській громаді відбувся дитячий конкурс літературних поетичних творів «Я – майбутнє України» серед учнів закладів освіти.

Організатори конкурсу: Теофіпольський центр дитячої творчості, Агенція місцевого розвитку та поетеса, наша землячка, Дарина Кравчук.

В рамках конкурсу школярі, яким довелося дорослішати під час війни, декламували власні вірші про героїчний спротив України перед російськими загарбниками, про непохитний бойовий дух, запеклу боротьбу та невимовно страшний біль нашого народу.

Оцінювали поезію компетентне журі: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак, поетеса, викладач КНУ ім. Т. Г. Шевченка Дарина Кравчук, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Валентина Міщишина, директор Агенції місцевого розвитку Лілія Архіпович, директор Теофіпольського ліцею №3 Людмила Сторожук-Тимошик, директор Теофіпольського центру дитячої творчості Тамара Герасимчук, вчитель української мови та літератури Теофіпольського ліцею №2 Людмила Стаднік та голова Теофіпольської ради старшокласників Марія Лірук.

І вже зовсім скоро ми дізнаємося імена переможців конкурсу, які будуть нагороджені дипломами та подарунками. Кращі твори ввійдуть у збірку, яку за власні кошти видасть Дарина Кравчук.