Відбулося засідання професійної спільноти керівників закладів дошкільної освіти

Дата: 11.11.2022 13:31

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з метою здійснення консультативної підтримки професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти 10 листопада 2022 року на базі Агенції місцевого розвитку провели засідання професійної спільноти керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Власні цінності та філософія керівника, педагогів закладу дошкільної освіти в умовах змішаного навчання».

Обговорено питання:

1. Власний потенціал професійної спільноти: керівник, педагогічні працівники. Змішане навчання: сутність та переваги (інформувала директор Центру Валентина Міщишина);

2. Педагогічне партнерство в системі закладу дошкільної освіти (інформувала директор Теофіпольського ЗДО №1 «Зірочка», голова професійної спільноти педагогічних працівників освітньої галузі «Дошкільна освіта» Олена Рудюк);

Директор Агенції місцевого розвитку Ліля Архіпович для учасників засідання провела практикум: вправи Коктейль «Педагогічна мрія»,«Як розбудувати стосунки у колективі», «Зазирніть у лице своїм страхам», «Безпечне місце».

За інформацією КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».