У Теофіпольській громаді селищний голова Михайло Тененев привітав працівників культури з професійним святом.

Дата: 10.11.2022 14:23

Щороку 09 листопада наша країна відзначає Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Українська культура має глибоке та багате коріння. І в цей день ми вшановуємо працю людей, життєве покликання яких – творити красу, оберігати духовні цінності, атмосферу і дух нашого нескореного народу, які дісталися нам у спадок від минулих поколінь та примножувати ці скарби своїм натхненням.

З нагоди свята селищний голова Михайло Тененев привітав працівників галузі культури Теофіпольської громади:

«Усі ви –талановиті люди, які люблять свою справу й гостро відчувають усі події сьогодення. Поруч із творчістю під час війни ви мужньо та надійно тримаєте і гуманітарний фронт: влаштовуючи благодійні концерти допомагаєте українським захисникам, робите все можливе, аби наблизити нашу Перемогу. Шановні працівники культури й майстри народного мистецтва, дякуємо вам за вашу працю й за те, що робите наш світ прекраснішим, зміцнюєте патріотичних дух та гордість за свою державу. Щиро бажаємо вам здоров’я, натхнення та щасливого життя під мирним українським небом», - зазначив Михайло Михайлович. І за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, відповідальність, активну участь у культурному житті громади вручив грамоти Теофіпольської селищної ради та подарункові сертифікати викладачеві по класу фортепіано Теофіпольської школи мистецтв Руслані Лисюк, викладачеві образотворчого мистецтва Теофіпольської школи мистецтв Оксані Ящук, секретарю-діловоду Теофіпольської школи мистецтв Олені Яремко,бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Теофіпольської селищної ради Марії Федонюк, бібліотекарю провідного відділу обслуговування дітей Теофіпольської центральної бібліотеки Зої Моцюк, завідувачу філії Гальчинецької сільської бібліотеки Людмилі Бурлак, провідному методисту Теофіпольського центру культури і дозвілля Надії Постернак, заступнику директора Теофіпольського центру культури і дозвілля Юлії Павлік, акомпаніатору І категорії Теофіпольського центру культури і дозвілля Руслану Карасьову, керівнику народного аматорського фольклорного колективу «Українські барви» Теофіпольського центру культури і дозвілля Филимону Мовчану, директору Великолазучинського сільського будинку культури Ользі Руденчук, директору Святецького сільського будинку культури Наталії Задерей, директору Гаврилівського сільського будинку культури Ользі Шевчук та директору Базалійського міського будинку культури Людмилі Писарук.