Дата: 08.11.2022 11:24

❗️Сьогодні, відповідно до завдання НЕК «Укренерго», в Хмельницькій області буде застосовуватися графік погодинних відключень.

Оскільки обсяг обмеження, отриманий від НЕК «Укренерго», помірний, графік погодинних відключень застосовується не повністю, а з 08-00 до 11-00 та з 14-00 до 20-00 та охоплюватиме не всю область.

✅ Порядок визначення черг у Графіку відповідає другому тижню, тобто з 08-00 до 11-00 – ІІІ черга, далі згідно з порядком.

Будь ласка, знайдіть у Графіку свою адресу та перегляньте, до якої черги вона відноситься.

✅Наголошуємо, застосування Графіку потрібне для зменшення навантаження на об’єднану енергосистему України та уникнення аварійних відключень.

✅ Звичайно, для кожної групи є свій орієнтовний час вимкнень, проте у зв‘язку з нестабільною ситуацією в енергосистемі, періоди відключень та відновлення розподілу електричної енергії можуть змінюватися.

🤝Дякуємо за розуміння.

Ознайомитися з графіком:👇