ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2022-11-10-015088-a

Дата: 14.11.2022 13:52

Найменування замовника: Теофіпольська селищна рада.

Найменування предмета закупівлі: «Коток дорожній».

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015 – 43310000-9 - Машини для цивільного будівництва.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару та потребами замовника.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість предмету закупівлі було визначено за допомогою методу порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринкута складає: 465000,00 грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару.