Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Нові освітні ідеї, нові можливості, нові перспективи мовно-літературної галузі

Дата: 18.10.2022 11:00
Кількість переглядів: 236

Фото без опису

Нові освітні ідеї, нові можливості, нові перспективи мовно-літературної галузі

Працівники КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради 17 жовтня 2022 року з метою здійснення консультативної підтримки провели засідання професійної спільноти на тему: «Особливості організації освітнього процесу з української мови та літератури у 2022/2023 н.р.».

На зустрічі були обговорені актуальні проблеми мовно-літературної освітньої галузі в 5-6 класах НУШ під час воєнного стану та шляхи їх розв’язання:

Директор Центру Валентина Міщишина розповіла про організацію освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році та впровадження Державного стандарту базової середньої освіти в 5 класах;

Консультант Центру Світлана Богуцька зосередила увагу учасників спільноти на реалізації Державного стандарту базової середньої освіти з української мови та літератури та на використанні сучасних освітніх технологій на уроках української мови та літератури в умовах дистанційного навчання;

Вчитель української мови та літератури Теофіпольського ліцею №2, голова професійної спільноти вчителів мовно-літературної освітньої галузі Людмила Стаднік поетапно опрацювала з педагогами методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу (мовно-літературна галузь) та перевірки знаннєвого компонента (оцінювання мовних знань і вмінь) здобувачів освіти;

Нові підходи до викладання української мови для учнів 5 класу з учасниками заходами обговорили вчитель української мови та літератури Теофіпольського ліцею №3 Валентина Савчук та вчитель української мови та літератури Теофіпольського ліцею №1 Ірина Довжук.

Про формування компетентностей учнів шляхом використання інноваційних форм організації навчально-пізнавальної діяльності розповіли вчитель української мови та літератури Новоставецького ліцею Наталя Шершун та вчитель української мови і літератури Святецького ліцею Світлана Волинець.

Навчання відбулося з метою як професійного, так і духовного зростання вчителів-словесників. Було успішно реалізовано гармонійне поєднання методики викладання мовно-літературних предметів із завданнями НУШ у рамках освітніх реформ.

ЦПРПП дякує Агенції місцевого розвитку за партнерську співпрацю та учасникам зустрічі за конструктивних діалог, який є надзвичайно цінним для підвищення професійної компетентності педагогів нашої громади.

За інформацією КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь