Вітаємо з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 10:21

Шановна громадо!

Сьогоднішній день об’єднує по-справжньому величні свята – День захисників і захисниць України, день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя створення Української повстанської армії.

Цьогоріч ми їх відзначаємо в час повномасштабного вторгнення росії в нашу країну, коли ворог нищить рідну землю, вбиває людей і зазіхає на українську мову, культуру, історію та споконвічні українські території. І зараз нашу державу зі зброєю в руках захищають відважні сини і доньки України. Щоденно вони героїчно боронять нас від російського агресора, дають гідну відсіч ворогу, демонструють нездоланний козацький дух.

Мужність, героїзм, самовідданість захисників і захисниць України – неоціненні. Їхні подвиги вже вписані в літопис боротьби українців за незалежність і завжди будуть нагадувати нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Дякуємо вам, захисники і захисниці, за кожен новий день. Хай береже ваші життя Пресвята Богородиця – Покрова, додає вам сили, міці та відваги боронити країну, відстоювати правду.

Зичимо міцного здоров’я, сили духу і мужності, якнайшвидше здолати ворога і здобути Перемогу.

Світла пам'ять тим, хто в наш час і в інші періоди національної історії, загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.