Вітаємо з професійними святами

Дата: 02.10.2022 10:00

Шановна громадо!

Кінець вересня та початок жовтня - особливі дні, адже в цей час ми відзначаємо професійні свята людей, які будують майбутнє нашої країни: Всеукраїнський день дошкілля, День позашкілля, Міжнародний день музики, Всесвітній День бібліотек, а сьогодні - День працівників освіти.

Тож всією громадою ми щиро вас вітаємо! Ваша праця - один із найбільших скарбів суспільства. Адже ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

І від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань.

Ви — творці майбутнього нашої держави!

Щиро дякуємо за нелегку, але таку важливу і благородну працю. Хай ваш професіоналізм, відданість обраній справі та наша підтримка стануть запорукою подальшого розвитку нашої громади.

Щиро бажаємо вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

Зі святом!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.