Дата: 24.09.2022 09:10

??? Успішно завершилось тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast, яке почалось 7 вересня.

???Така система - це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя.

Минулого року впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку “Телас”, виробників мобільних телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення для смартфонів, завдяки підтримці МВС України, Міністерство цифрової трансформації України, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України та багатьом партнерам для країни цей проєкт реалізовано на безкоштовній основі.

Разом до Перемоги! ??