Благодійна організація «Благодійний Фонд «Stabilization Support Services» надала підтримку внутрішньо переміщеним особам Теофіпольської громади

Дата: 23.09.2022 16:59

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Stabilization Support Services» надала підтримку внутрішньо переміщеним особам, що вимушені були тікати зі своїх домівок через війну, а це і багатодітні родини, одинокі матері, люди похилого віку — всім ті, кому зараз особливо важко.

За запитом територіальної громади внутрішньо переміщені особи отримали продуктові набори.

Дякуємо всій команді Stabilization Support Services та проєкту CARE за надану можливість допомагати тим, хто цієї допомоги потребує.

Разом до Перемоги!