Вітаємо з блискучими досягненнями випускницю Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Анастасію Гуріну, яка здобула найвищий результат – 200 балів із НМТ з двох предметів: української мови та математики.

Дата: 07.09.2022 11:06

Цьогоріч, у зв'язку із повномасштабним вторгненням росіян та бойовими діями в країні, замість ЗНО в Україні ввели Національний мультипредметний тест (НМТ). Він складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України.

У Теофіпольській громаді 200 балів одразу з двох предметів на НМТ отримала випускниця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Гуріна Анастасія.

«Старанна, сумлінна та відповідальна. Активна учасниця шкільного життя. Ініціативна та цілеспрямована. Медалістка, неодноразова переможниця різних олімпіад і конкурсів, чуйна і красива дівчина»,– так розповів про Анастасію класний керівник Олександр Ящук.

Тепер вже Анастасія Гуріна студентка факультету права Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми всією громадою щиро вітаємо тебе, Анастасіє! І пишаємося тобою! Бажаємо наснаги, нових перемог та здобутків. Завжди впевнено крокуй до здійснення своїх мрій!

Дякуємо за гарну підготовку дітей та високий рівень професіоналізму педагогічному колективу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1!

Надзвичайно приємно, що попри усі перешкоди, учні нашої громади досягають найвищих результатів.

Пишаємося нашою молоддю!