Вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року

Дата: 01.09.2022 12:01

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Щиро вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року. На жаль, війна внесла свої корективи й цього року подвір’я освітніх закладів залишаться без урочистої святкової лінійки, яскравих квітів, гучного дзвоника, усміхнених поглядів школярів. Та ми віримо, що скоро Україна переможе і ми повернемося до звичного життя.

Дорогі діти, бажаємо вам у новому навчальному році невгамовності, пошуку, ініціативи, упевненості в собі, у власних силах, непохитної віри у власний успіх, у велику мету, у свою неповторну долю!

Дякуємо освітянській спільноті за плідну працю під час повномасштабного російського вторгнення. Адже крім дистанційного навчання ви підтримували, допомагали Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам і підготували заклади освіти до нового навчального року.

Також ми вдячні нашим захисникам, які героїчно стримують ворога, щоб діти мали змогу розпочати новий навчальний рік та вчити правдиву історію України, а не рашистські вигадки.

Зичимо усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, віри і впевненості у завтрашньому дні, удачі, творчої наснаги, оптимізму та Перемоги України на російським загарбником!

Зі святом!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.