Теофіпольська селищна рада розпочала розробку програми «Продовольча безпека громади 2022 -2023 роки».

Дата: 31.08.2022 11:39

У складний, воєнний, для нашої країни час питання продовольчої безпеки для громади є надважливим. Адже потрібно забезпечити себе, Збройні сили України, внутрішньо переміщених осіб та допомагати громадам, які перебувають в тимчасовій окупації або на їх території тривають бойові дії.

Важливим інструментом для досягнення результату та чіткої координації дій є запровадження місцевої Програми для самозабезпечення харчовими продуктами територіальної громади.

Теофіпольська громада пройшла всеукраїнський відбір від «U-LEAD з Європою» в реалізації програми «Продовольча безпека України». І вже розпочала роботу над місцевою програмою «Продовольча безпека громади 2022 -2023 роки». В рамках першого етапу її розробки, відбулася зустріч селищного голови Михайла Тененева із національним експертом з питань грунтозберігаючого землеробства Регіонального офісу для Європи та Центральної Азії Миколою Биковим.

Ця програма, в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА, дасть можливість залучати державні і грантові кошти на переробне підприємництво та сільськогосподарське виробництво, що допоможе Теофіпольщині стати надійним тилом української армії, яка захищає нас, та ще на один крок наблизить нашу Перемогу.