Прапор України - наша гордість, надія, віра.

Дата: 23.08.2022 15:21

Прапор України – це не лише багатовіковий символ нашої держави. Це – наша гордість, надія, віра. Український прапор – це маркер боротьби за волю і маркер нашої гордості за державу. Це наша позиція та вияв патріотизму у грізний час випробувань війною, яка, ми впевнені, завершиться виключно українською Перемогою під синьо-жовтим стягом.

Для усього світу Український Прапор став одним із символів незламності і свободи. Саме тому зараз не лише наша держава розквітає жовтими та блакитними кольорами. Нас підтримує увесь світ!

Впевнені, що зовсім скоро Україна поверне землі, на які підло зазіхнув російський окупант, і ми «під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій».

Все буде Україна!