Партнерство заради розвитку громади

Дата: 22.08.2022 16:37

Партнерство заради розвитку громади

Соціальна угода – ефективна форма співпраці між бізнесом та громадою, згідно з якою органи місцевого самоврядування спільно із підприємцями сприяють покращенню добробуту місцевих жителів. Це дає можливість не лише розвиватися громаді, а й чітко розуміти, яким чином підприємці надають допомогу та спрямувати її на необхідні речі.

В рамках цього партнерства ФОП Георгій Гварадзе закупив п’ять портативних біотуалетів для облаштування укриття у Святецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Надзвичайно приємно, що підприємці активно співпрацюють із Теофіпольською селищною радою. Дякуємо за підтримку!

Запрошуємо усіх представників бізнесу до підписання угод, адже кожен має допомагати вирішувати проблеми громади, на території якої здійснює свою підприємницьку діяльність.