Про обстеження шкіл та садочків громади

Дата: 22.08.2022 12:12

Відповідно до розпорядження селищного голови від 29 липня 2022 року №184-р «Про підготовку закладів освіти Теофіпольської селищної ради до нового 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану» було здійснено обстеження шкіл та садочків громади.

Заклади освіти інспектували заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак та Юлія Карбовська, працівники відділу освіти, молоді та спорту, сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності, комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти», держпродспоживслужби, поліції, рятувальники та представник Профспілки працівників освіти.

Комісія оглянула стан найпростішого укриття, навчальних кабінетів і майстерень, бібліотеки, актової та спортивної зал, споруд і майданчиків, їдальні, території закладу, споруд, розміщених на ній, технічних засобів навчання, меблів у класних кімнатах, кабінетах, дотримання вимог з безпеки життєдіяльності, електро- та пожежну безпеку, інженерних комунікацій (водопостачання, газопостачання, електропостачання, каналізації, вентиляції), освітлення в класах і кабінетах, наявність плану роботи закладу на навчальний рік, кількість класів та учнів, забезпечення підручниками, порядок підвезення дітей до закладу, готовність до опалювального сезону, забезпеченість педагогічними кадрами і техперсоналом.

Загалом було проінспектовано 44 заклади освіти.

Акти прийому готовності закладів освіти до нового 2022-2023 навчального року та оцінки об’єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття передано на розгляд до Хмельницької обласної військової адміністрації. За результатами рішень військової адміністрації буде визначено форму організації освітнього процесу.