Під час благодійних заходів зібрано 62 820 грн: Теофіпольська громада продовжує активно підтримувати Збройні Сили України

Дата: 21.08.2022 20:39

Уже майже шість місяців триває повномасштабне російське вторгнення, і поки наші незламні військові продовжують героїчно захищати нас, жертвують найдорожчим - своїм життям, і далі оберігають наше мирне небо, ми всією громадою постійно намагаємося їх підтримати, допомогти та створюємо для них міцний і надійний тил.

Щоб знову мати змогу придбати для наших військових необхідне обладнання 20 серпня в смт Теофіполь у Парку культури та відпочинку відбулися благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України: ярмарок, виступи аматорських колективів і талановитих жителів громади, аукціон та концертна програма від "Команди А": Андріани, Анни Добриднєвої, Артура Боссо і Михайла Бучковського.

Під час дійства до жителів громади звернувся селищний голова Михайло Тененев та, напередодні відзначення 31-ї річниці незалежності України, за сумлінну, суспільну-корисну працю, активну громадську позицію та діяльність, чуйність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху у громаді грамотами Теофіпольської селищної ради нагородив директора фермерського господарства «Кунчанський» Володимира Пицюка, директора філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт» МХП Віктора Корягіна, начальника Восьмого відділу Хмельницького районного центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Василя Кубіна, настоятеля Римо-католицької церкви Пресвятої Трійці, отця Дениса Фліка, Благодійний фонд «TeofiPolskie Serce", координатора волонтерського руху «Захист Теофіпольщини» Юлію Сусь, директора Волице-Полівського ліцею Наталію Волченко, волонтерів Романа Лукашука, Людмилу Мельник, Андрія Шевченка, Тараса Латчука, Назара Костюкевича, Романа Пятківського, Артема Давидюка, Романа Гринюка, Дарину Міщук, Артема Коломійчука та Назара Божика.

Також концерт відвідала Ольга Філіппова, помічниця народного депутата України Олени Копанчук.

Відділ культури та туризму Теофіпольської селищної ради організувати заходи допомогли працівники закладів культури, освіти, комунальних установ, підприємств та небайдужі жителі Теофіпольщини. Все це вдалося реалізувати завдяки активній підтримці директора філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" Віктора Корягіна та регіонального менеджера Благодійного фонду "МХП - Громаді" Людмили Баранчук.

Ми щиро дякуємо бізнесу, який постійно допомагає своїй громаді!

Крім того, вдячні Благодійному фонду Вадима Лейві "На благо України" за коровай, яким, після закінчення всього дійства, почастували усіх бажаючих.

Спільними зусиллями всієї громади ми зібрали 62 820 грн. Про те, на що будуть використані ці кошти обов'язково повідомимо, коли вдасться все реалізувати.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!