Увага! Інформація щодо бронювання військовозобов’язаних

Дата: 17.08.2022 15:47

Увага! Інформація щодо бронювання військовозобов’язаних

Відповідно до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2015 No 45 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 12) (далі - Порядок), з моменту оголошення загальної мобілізації військовозобов'язаним, заброньованим за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями, були видані посвідчення про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час (далі - посвідчення про відстрочку).

Строк дії зазначених посвідчень встановлено 6 місяців з моменту оголошення мобілізації та спливає 24 серпня 2022 року.

З метою забезпечення взаємоузгодженої роботи державних органів та підприємств, установ і організацій з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (далі - ТЦК та СП) щодо переоформлення посвідчень про відстрочку та відповідно до повноважень, визначених статтею 131 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, пропонуємо керівникам державних органів, підприємств, установ та організацій звертатись в Теофіпольський РВК для переоформлення бронювання військовозобов’язаних.

Під час переоформлення бронювання військовозобов’язаних визначений працівник державного органу, підприємства, установи, організації повинен:

- здати представнику ТЦК та СП під розпис в книзі обліку, визначеній додатком 7 до Порядку, заповнені проекти посвідчень про відстрочку та повідомлень про зарахування військовозобов’язаних на спеціальний військовий облік, передати два примірники списків військовозобов’язаних та завірені копії військових квитків або тимчасових посвідчень військовозобов’язаних;

- у визначені представником ТЦК та СП строки отримати перший примірник списків та оформлені посвідчення про відстрочку;

- видати військовозобов’язаним, які заброньовані, посвідчення про відстрочку під розпис у відомості, визначеній додатком 11 до Порядку, з одночасним вилученням раніше виданих

посвідчень про відстрочку;

- протягом п’яти діб (з дня отримання посвідчень про відстрочку) здати до ТЦК та СП за місцем знаходження державного органу, підприємства, установи, організації посвідчення про відстрочку, які не вручені, заповнені відомості на видачу посвідчень про відстрочку та посвідчення про відстрочку термін дії, яких закінчився;

Звертаємо увагу, що відповідно до запропонованого порядку здійснюється:

- переоформлення посвідчень про відстрочку, виданих військовозобов'язаним 24.02.2022 р

та пізніше;

- оформлення відстрочок від призову військовозобов’язаним, які продовжують працювати на посадах, включених до переліків посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 493-р (із змінами), та які після 24.02.2022 набули право на відстрочку відповідно до критеріїв бронювання військовозобов’язаних

(Додаток 6 до Порядку);

- оформлення відстрочок від призову військовозобов’язаним, які були прийняті на роботу після 24.02.2022 на посади, віднесені до переліків посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №493-р.

Заступник Міністра економіки України

Ігор ФОМЕНКО