ВПО громади отримали допомогу за сприяння регіонального відділення АМУ

Дата: 16.08.2022 16:45

ВПО громади отримали допомогу за сприяння регіонального відділення АМУ

240 пар нового, сезонного дитячого взуття на прохання виконавчої дирекції РВ надали підприємці ринку «Укрторгсервіс», що в місті Хмельницькому. Допомога була розподілена між внутрішньо переміщеними особами, що тимчасово оселилися у таких громадах: Теофіпольській, Старосинявській, Віньковецькій, Грицівській, Понінківській, Меджибізькій, Антонінській.

«Ми будемо продовжувати наші гуманітарні ініціативи та спільними зусиллями забезпечувати надійний гуманітарний тил для тих, хто цього потребує» - підкреслила в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення АМУ Тетяна Крупа.

Щиро дякуємо за допомогу та тримаємо стрій! Разом до перемоги!

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України