Пропонуємо внести пропозиції щодо перейменування вулиць у Теофіполі.

Дата: 16.08.2022 14:41

Фото без описуПропонуємо внести пропозиції щодо перейменування вулиць у смт Теофіполь.

З 2014 року Україна перебуває у стані війни з росією, а з 24 лютого 2022 триває повномасштабне вторгнення на територію нашої держави. Багато років російська імперія та Радянський Союз знищували нашу країну, тримали над нею контроль не тільки військово-політичними засобами, а й за допомогою культурної експансії.

Одним із інструментів творення спільного культурного простору був уніфікований реєстр власних назв, зокрема міст, областей, вулиць, скверів, площ, що чітко маркував ареал так званого «російського/радянського світу», за який активно зараз бореться Кремль. Після 2014 року Україні вдалося реалізувати політику декомунізації, тобто частково відчистити нашарування комуністичних власних назв. Наразі наступний крок – дерусифікація/деколонізація.

Тому пропонуємо вам у коментарях під дописом запропонувати свої варіанти назв таких вулиць у смт Теофіполь:

вул. 30 років Перемоги
вул. 50 років Перемоги