Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Дата: 15.08.2022 12:34

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

На виконання ухвали Хмельницького міського суду працівники Сектору «Служба у справах дітей» Теофіпольської селищної ради спільно з працівниками Сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції № 2 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області провели обстеження сім'ї у селі Гальчинці та з метою обстеження матеріально - побутових умов проживання сімей, у яких виховуються та проживають неповнолітні діти, - профілактичний рейд ″Діти вулиці″, ″Вокзал″ на території селища Теофіполь, сіл Михиринці, Кунча.

Особливу увагу приділили сім'ям, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов′язки щодо виховання дітей, а також здійснили планове обстеження сімей опікунів, піклувальників, які проживають на даній території. З батьками провели профілактичні бесіди, роз'яснювальні роботи та попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов′язків. В ході відпрацювання було обстежено умови проживання 9 сімей, в яких виховується 21 дитина, та складено відповідні акти умов проживання.