Селищний голова Михайло Тененев провів особистий прийом громадян у Святецькому та Новоставецькому старостинських округах

Дата: 11.08.2022 17:56

10 серпня 2022 року селищний голова Михайло Тененев провів особистий прийом громадян у Святецькому та Новоставецькому старостинських округах.

З жителями було обговорено чимало актуальних питань багатьох аспектів життєдіяльності громади: землекористування, ремонту доріг та греблі у селі Мар’янівка, благоустрою, роботи закладів освіти, культури, виплати допомоги на лікування і компенсації витрат за проживання внутрішньо переміщених осіб, виправлення адресного номера будинку, облаштування дитячого та спортивного майданчиків.

В підсумку деякі проблеми жителів було вирішено одразу або доведено до відома про етапи їх врегулювання.

Питання, які потребували детального вивчення, селищним головою взято під особистий контроль та вже надано для розгляду і вивчення відповідним виконавчим органам селищної ради.