На Теофіпольщині завершилася четверта зміна у наметовому таборі "Подільсько-Волинська січ - 2022".

Дата: 11.08.2022 11:43

Цьогоріч тут вже пройшли оздоровлення кілька сотень дітей з різних областей України.

Головна мета табору – національно-патріотичне виховання нашого майбутнього покоління. Тут вчать військової тактики і медицини, рукопашному бою і поводженню зі зброєю. Окрім вишколу, діти проходять конкурси, відбуваються виставки, різні розваги, а також передбачена концертна програма. Юні українці мають можливість гартувати тіло і дух, навчитися виживати в дикій природі.

- В умовах війни головний фактор розвитку нашої громади, держави - це свідома, патріотично налаштована молодь. Тому ми і надалі максимально сприятимемо, щоб наша Січ розвивалася – зазначив, під час виступу, селищний голова Михайло Тененев. І з нагоди завершення таборування, за патріотизм, відданість справі, активну життєву та громадянську позиції, волонтерську діяльність, значний особистий внесок у формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності молодого покоління вручив грамоту Теофіпольської селищної ради та грошовий подарунок наказному отаману Тернопільського обласного коша, генералу-хорунжому українського козацтва Володимиру Мосейку.

Також для юних козаків і козачок із музичними композиціями виступили Теофіпольської дитячої музичної школи Каріна, Діана та Анна Славіти.