Чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги

Дата: 01.08.2022 16:51

Діяльність селищної влади в сфері соціального захисту, піклування та турботи про найменш захищені верстви населення є основним соціальним індикатором її ефективності. Війна, економічна нестабільність, кризові явища, інфляційні процеси – призвели до збільшення цін на продукти харчування, медикаменти, при одночасному зменшенні реального доходу сімей стали причиною скрутного матеріального становища багатьох мешканців нашої громади, наслідки якого вони не можуть подолати самостійно.

Сьогодні, 01 серпня, під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Людмили Стецюк, відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги.

Під час якого було розглянуто заяви, що надійшли від 8 осіб про надання одноразової грошової допомоги на лікування громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах, і прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ, Національної поліції, військової служби, що опинились у складних життєвих обставинах, по 5 заявах.

При розгляді звернень комісія враховувала діагнози хвороб, матеріальне становище заявників та членів їх сімей.

Також було вирішено надати одноразову грошову допомогу особі, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та опинились у складних життєвих обставинах, згідно з поданої заяви, відповідно до категорії заявника.