Адміністративна комісія при виконавчому комітеті селищної ради інформує

Дата: 28.07.2022 18:45

Фото без опису?Адміністративна комісія при виконавчому комітеті селищної ради інформує:

Протягом липня 2022 року було розглянуто 28 справ про адміністративні правопорушення, передбаченими статтями 152,154,180,183 КУпАП та винесено постанови про накладення адміністративного стягнення.

Вкотре, переважною більшістю вчинених правопорушень (18 справ), стали правопорушення передбачені статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Наголошуємо на тому, що жителі мають бути активними і небайдужими до благоустрою: забезпечувати належне утримання території прилеглої до власних присадибних ділянок, адже це не лише візитна картка селища, громади, міста, країни в цілому, а й одна зі складових життєдіяльності та добробуту.