Відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Теофіпольської селищної ради

Дата: 26.07.2022 17:44

26 липня 2022 року відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Теофіпольської селищної ради, під час якого голова комісії Юлія Карбовська, в присутності одного з учасників конкурсу, розкрила конверти.

Комісія перевірила наявність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, а також оголосила найменування та місцезнаходження учасників, ціну пропозиції щодо кожного багатоквартирного будинку, який входить до об’єкта конкурсу.

Учасниками конкурсу виступили КП «Теофіпольське виробниче управління житлово-комунального господарства» Теофіпольської селищної ради (місцезнаходження Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Теофіполь, вул. Заводська,9) та КП «Житлово-комунальне об’єднання» Нетішинської міської ради» (місцезнаходження Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м. Нетішин, проспект Незалежності, 31).

Результати будуть оголошені згідно з Положенням про порядок проведення конкурсу.