У Теофіпольській громаді відбувся Благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України

Дата: 19.07.2022 15:27

?Цими вихідними у Теофіпольській громаді відбувся Благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України, у якому взяли участь сім команд: ДЮСШ Теофіполь, "Юніор" Почаїв, ДЮСШ 3 Хмельницький, "Чемпіон" Ланівці, "Поділля" Хмельницький, "Starbolls" Хмельницький, ДЮСШ Ізяслав.

?Головна мета заходу - дати дітям можливість відволіктися від жахіття війни: зіграти в улюблену спортивну гру та допомогти захисниками України.

?Церемонію відкриття проводила Галина Присяжна, працівник Теофіпольського центру культури і дозвілля. Змагання розпочалися із виконання Романом Мельничком Гімну України та вшануванням пам'яті загиблих військових хвилиною мовчання.

?За результатами зіграних матчів перше місце у турнірі здобула ДЮСШ3 Хмельницький. Срібним призером стала ДЮСШ Ізяслав. Третє місце посіла ДЮСШ Теофіполь.

?Селищний голова Михайло Тененев привітав команди і спільно директором ТзОВ "Зімертал" Сергієм Семченко та головою громадської організації "Федерація футболу Теофіпольщини" Василем Сторожуком вручили переможцям грамоти, кубки та медалі.

? Також у номінації "Кращий гравець" грамотами і кубками були відзначені:

?Бодак Ілля (ДЮСШ 3 Хмельницький);

?Борисевич Арсен (ДЮСШ Теофіполь);

?Мисюк Ігор ("Чемпіон" Ланівці);

?Домбровський Антон (ДЮСШ Ізяслав);

?Кузь Олександр ("Starbolls" Хмельницький);

?Люлько Марія ("Starbolls" Хмельницький);

?Лотоцький Денис ("Юніор" Почаїв);

?Кухта Євген ("Поділля" Хмельницький);

?Дякуємо усім організаторам, учасникам та вболівальникам турніру!

?Єдиною, згуртованою родиною ми робимо все можливе в громаді, щоб підтримати героїчні Збройні Сили України. Кожна така подія - це маленький крок до завершення війни нашою Перемогою!

Україна понад усе ??