Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде змушений годувати чужу

Дата: 15.07.2022 16:43

Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде змушений годувати чужу (Наполеон Бонапарт)

В цей нелегкий для України час, всі сили добра цього світу об’єдналися заради нашої перемоги: одні відчайдушно боронять кордони держави, інші – допомагають армії в міру своїх можливостей.

Нещодавно спільними зусиллями жителів нашої громади було придбано і доставлено в Теофіполь три автомобілі, загальною вартістю 3450$. Активно до збору коштів долучилися мешканці сіл Великий Лазучин та Малий Лазучин. Вони разом із старостою Ігорем Мулишиним зібрали 79 550 гривень. Також значний фінансовий внесок у розмірі 2300$ зробили жителі села Заруддя: Андрій Михайлінчик, Микола Ващук, Ярослав Яцюк, Юрій Парчевський та Олександр Шелестюк.Фото без опису

Купити якісні та відносно дешеві автомобілі допоміг Роман Михайлінчик, а транспортувати в громаду - Віктор Кульчицький, Ігор Худзік та Андрій Михайлінчик. Кожне авто потребує незначного ремонту (вартість запчастин становить близько 12 000 гривень), але, на щастя, Олексій Троян та Юлія Вальчук погодилися безкоштовно їх полагодити.

Ще один автомобіль «Fiat Ducato» за власні кошти придбали та пофарбували в зелений колір жителі смт Теофіполь Богдан Гордійчук та Олександр Корніюк.

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився! Разом ми здолаємо і переможемо цю страшну рашистську біду.

Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку.

Ми віримо в українську армію! Спільно молимось за наших захисників!

Все буде Україна!