5 липня 2022 року провели на заслужений відпочинок керівника КНП «Теофіпольського ЦПМСД» Олену Кравчук.

Дата: 05.07.2022 17:50

Олена Федорівна усе своє життя присвятила медицині. За час трудової діяльності зарекомендувала себе відданим своїй справі професіоналом високого рівня, досвідченим організатором та мудрим наставником. Зараз вирішила залишити посаду керівника Центру, адже хоче надати можливість вже молодому поколінню успішно розвивати медицину у громаді.

Сьогодні селищний голова Михайло Тененев за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, активну громадську позицію, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Теофіпольської територіальної громади оголосив їй подяку.

Спасибі Вам, Олено Федорівно, за невтомну працю! Ви з честю та гідністю виконували обов’язки керівника, завжди були прикладом для колег. За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях. Вклоняємось Вашій життєвій мудрості, стійкості та багатому досвіду. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.