Адміністративна комісія при виконавчому комітеті селищної ради інформує

Дата: 01.07.2022 17:08

Фото без описуАдміністративна комісія при виконавчому комітеті селищної ради інформує:

Протягом червня 2022 року було розглянуто 24 справи про адміністративні правопорушення, передбаченими статтями 152,156,179,183 КУпАП та винесено постанови про накладення адміністративного стягнення.

Члени адміністративної комісії надавали практичну допомогу в роз’ясненні громадянам вимог адміністративного законодавства, вносили відповідні пропозиції.

Звертаємо вашу увагу на те, що більшість розглянутих справ про адміністративні правопорушення стосувались порушень правил благоустрою територій населених пунктів.

Тому закликаємо відповідально ставитися до навколишнього середовища, населених пунктів нашої громади, цивілізованого поводження з сміттям, дотримання правил благоустрою.

Адже лише так ми зробимо територію громади чистою та охайною!