З Днем пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2022 09:00

Шановна громадо!

8 травня, 77 років тому,  для Європи завершилася Друга світова війна. Тоді світ здолав нелюдяний нацистський режим, проте ще багато десятиліть інший злочинний режим – комуністичний - продовжував нещадно вбивати українців і всіх, хто прагнув волі та свободи.

Але ми, Українці, вистояли і перемогли: вибороли свою незалежну державу у 1991 році.

А сьогодні ми знову змушені зі зброєю в руках  захищати  свій  доленосний вибір. росія вирішила нас "визволити" із своєї землі і "денацифікувати": вкрасти нашу історію, позбавити нас своєї ідентичності, мови, культури та майбутнього. Агресія рф проти суверенної України та злочини щодо цивільних з боку російської армії перекреслили  повторюване десятиліттями гасло "ніколи знову". Вони яскраво демонструють, що багато жахіть Другої світової війни знову стали реальністю в Європі, а її уроків – так і залишилися людством невивченими.

Однак не забуваємо, що перемагає завжди той, хто захищає рідну землю. Тож знову здобудемо Перемогу — в ім’я майбутнього рідної  України!

Перемогли  нацизм - переможемо і рашизм!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно визволяв рідний край у роки Другої світової війни та боронить країну зі зброєю в руках сьогодні, вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув за рідну землю.
Також щиро дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав багато років тому та наближає зараз розгром ворога.

Все буде Україна!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.