З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 11:44

Сьогодні ми, українці, відзначаємо День Конституції України.

Конституція - це головний гарант державности і демократії, незалежности і соборности України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, ми вже мали Основний Закон - Конституцію Пилипа Орлика.

У 1991 наш народ виборов шлях незалежного розвитку і 28 червня 1996 року закріпив це у сучасній Конституції України, яка стала фундаментом для розбудови країни.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. І весь цей час підступний ворог завжди був поруч. росія хотіла контролювати нас, брехала, крала, присвоювала ідеї, перекручувала історію, нищила, нав'язуючи поняття "братського народу". Зараз ми знову виборюємо своє право бути самостійними, будувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватиме гуманізм, демократія, закон і справедливість - все те, що декларує та гарантує нам Основний Закон країни.

У цей день ми щиро бажаємо всім Перемоги, добра, миру, міцного здоров'я і родинного затишку, стійкости та витримки - усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають нас та майбутнє рідної України.

Ми повинні зробити все, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі.

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.