До уваги споживачів газу Теофіпольської громади

Дата: 30.06.2022 09:53

?До уваги споживачів газу Теофіпольської громади

????Згідно з графіком спільних зупинок ГРС Красилівського ПМ Бердичівського ЛВУМГ по АТ “Хмельницькгаз” на 2022 рік, буде виведено з експлуатації ГРС Теофіполь.

????Зупинка Теофіпольської ГРС буде проведена з 08.00 год 05 липня 2022 р. терміном на 2 (дві) доби.

????Тимчасово буде припинене газопостачання споживачів газу до населених пунктів:

????смт Теофіполь;

????с. Василівка;

????с. Борщівка.

Увага!

????На момент пуску газу – необхідно забезпечити 100% доступ працівників АТ «Хмельницькгаз» до газових приладів для проведення обов’язкових робіт по опресуванню та перевірці на щільність системи газопостачання.

Будьте пильними!

????Вимагайте посвідчення співробітника газорозподільної компаніі, завірене печаткою та за підписом керівника.

? Звертаємо вашу увагу, що ця робота критично важлива для громади – проводиться лише для забезпечення належного безпечного технічного стану газорозподільних мереж та безперебійного розподілу природного газу споживачам.

????Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння необхідності проведення профілактичних робіт.

???? Наголошуємо, що для забезпечення безпечного газопостачання, - відновлення подачі газу буде проводитись виключно за присутності мешканців в своїх будинках, про що буде повідомлено додатково!

Дякуємо за розуміння!

За інформацією АТ "Хмельницькгаз"