Дата: 27.06.2022 13:53

У Теофіпольській громаді відбувся благодійний ярмарок: збирали гроші на потреби ЗСУ.

Сто двадцять четверта доба... Україна стає сильнішою послідовно знищуючи "руській мір", демонструючи патріотизм, гордість за національну культуру, готовність боротися. І щодня наші хоробрі воїни відважно захищають кордони України та наше мирне небо.

І щоб допомогти та підтримати наших військових у неділю, 27 червня, у Теофіпольському центрі культури і дозвілля відбувся благодійний ярмарок "Україна понад усе".

На ярмарку можна було придбати різноманітні смаколики, солодощі, сувеніри і обереги, які виготовили працівники будинків культури, бібліотек нашої громади, учасники клубу людей поважного віку "Скарбниця", та зробити яскравий патріотичний аквагрим від Центру молодіжних ініціатив.

Чудовий настрій гостям заходу забезпечували піснями і танцями народні аматорські фольклорні колективи "Човганські гуляночки" (керівник Галина Присяжна) та "Українські барви" (керівник Филимон Мовчан), народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Чарівниця" (керівник Варвара Миронова) та народний чоловічий - "Гук" (керівник Анатолій Денисевич), колективи сучасного танцю "Імпульс" (керівник Оксана Семенюк) та "Чирлідингу" (керівник Дарія Дергачева).

Спільними зусиллями організаторів, учасників і гостей ярмарки було зібрано 16 013 тис.грн. Вони будуть перераховані військовій частині, у якій служить наш земляк, директор Олійницького сільського будинку культури Сергій Карпенко.

Теофіпольська громада згуртована та докладає максимум зусиль для Перемоги нашої країни. Щиро дякуємо кожному, хто підтримав наших захисників.

Україна обов'язково здолає ворога, бо ми єдині, на своїй землі, боронимо свій рідний край, свій дім, свою родину.

І все буде Україна ????????!