Наступний опалювальний сезон може стати найскладнішим за всі роки незалежності!

Дата: 20.06.2022 12:13

Фото без опису?? Наступний опалювальний сезон може стати найскладнішим за всі роки незалежності!

???? Адже за понад 100 днів повномасштабної війни від зброї рашистів постраждали атомні, нафтопереробні, енергогенеруючі, вугледобувні, розподільчі та комунальні об’єкти інфраструктури.

?? Під окупацією перебуває третя за потужністю атомна станція світу – Запорізька АЕС. Україна також втратила Каховську гідроелектростанцію, три теплоелектростанції та близько 40% всіх об’єктів відновлюваної енергетики.

Через бойові дії пошкоджені або повністю зруйновані 249 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання.

У регіонах зруйновані або пошкоджені 262 котельні та велика кількість допоміжних приміщень.

???? Отож, дбайливе та раціональне ставлення до енергоресурсів наступної зими буде вкрай важливим для економіки України.

Тому в тилу прийшов час подбати про термомодернізацію власної оселі, аби зменшити витрати газу під час холодів на обігрів домівки.

? Звісно, найпростіший спосіб заощадити на блакитному паливі – зменшити його споживання. Але як це зробити правильно? Адже їсти хочеться щодня, та й правила особистої гігієни ніхто не скасовував.

Як стверджує народна мудрість, лаштувати санчата потрібно влітку, оскільки термомодернізація потребує фінансових витрат.

?? Передусім, розпочати слід із встановлення новітніх газових котлів, колонок та плит, тому що сучасна техніка набагато економніша в споживанні блакитного палива.

Наприклад, конденсаційні котли використовують на 25-30% газу менше, аніж звичайні.

???? Також дуже важливо звернути увагу на теплоізоляцію стін, стелі та підлоги вашої домівки.

Крім того, варто подумати про нові вікна.

?? Коли з термомодернізацією осель завершено, у "Хмельницькгаз Збуті" радять згадати про прості правила енергоефективності, які допоможуть кожному:

? обирайте економні режими для газової колонки чи котла;
? не вмикайте конфорки газової плити на максимум;
? не використовуйте духовку для розігріву їжі;
? частіше надавайте перевагу душу перед ванною.

Також експерти радять у приміщенні не встановлювати температуру вище 20 градусів. Це допоможе не лише заощадити кошти, але й підтримати здоров'я у правильному тонусі.

???? Друзі, бережіть себе, дбайте про близьких, зберігайте спокій та допомагайте ЗСУ! Разом обов'язково переможемо.

???????? Все буде Україна!

Джерело: ТОВ "Хмельницькгаз збут"