Дата: 17.06.2022 20:05

??Стартував новий конкурс бізнес-ідей для підтримки малого бізнесу в умовах війни «Роби своє» від Благодійного фонду "МХП - Громаді".

????????Ми не можемо передбачити, що буде завтра, але ми знаємо, що робити сьогодні для того, щоб впливати на наше майбутнє.

?? Фонд "МХП-Громаді" вирішив попри війну в нашій країні дати шанс на життя бізнес-ідеям тих людей, які готові зміцнювати економічний фронт нашої України. Тож оголосили старт конкурсу бізнес-ідей для розвитку малого підприємництва в умовах війни #Роби_своє і готові надати для реалізації успішних бізнес-планів мікрогранти в сумі від 5??0?? до 1??0??0?? тис. грн.

????Для зареєстрованих учасників конкурсу передбачено дві опції, зокрема навчання та фінансова підтримка. За бажанням вони матимуть доступ до відеоматеріалів, створених експертами в сфері розвитку малого бізнесу. Це дасть можливість «прокачати» навички написання бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес-аналітику та SMM-маркетинг.

????Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше 1 разу на місяць, але до повного використання бюджету.

????Бюджет конкурсу – 3,5 млн грн

????Географія конкурсу - 11 областей України, серед яких Черкаська, Вінницька, Київська, Львівська, Дніпропетровська, Сумська, Івано-Франківська, Хмельницька, Волинська, Чернігівська, Тернопільська

Заявку можна подати за спеціальною формою на сайті?? https://doyourbusiness.com.ua/

Положення?? https://cutt.ly/FJgfzca