Відкриття Подільсько-Волинської Січі

Дата: 06.06.2022 19:27

Діти - це майбутнє української нації. І доки наші воїни відчайдушно боронять кордони української землі, ми, в тилу, повинні докласти максимально зусиль, щоб діти мали справжнє дитинство, навіть в умовах воєнного стану. Адже головний фактор процвітання громади та нашої країни - це свідома патріотично налаштована молодь.

Тож потрібно, щоб з дитинства в їхніх душах процвітала гордість за Українську історію та любов до рідної країни.

Вже четверте літо поспіль на мальовничій лісовій галявині, між населеними пунктами Лисогірка та Молотків, дітей радісно зустрічає військово-патріотичний козацький наметовий табір "Подільсько-Волинська Січ". Його організатор та засновник генерал-хорунжий українського козацтва, отаман Тернопільського крайового коша Володимир Мосейко.

04 червня 2022 року відбулося урочисте відкриття табору, до якого активно долучилася Теофіпольська громада.

На заході викладачі Теофіпольської дитячої художньої школи провели для дітей майстер-класи та аквагрим, працівники Теофіпольського центру культури і дозвілля - патріотичний майстер-клас "Голуби миру".

Музичні композиції для усіх присутніх виконали:

"Непереможна Україна" - Софія Козак, Роман Мельничок, Анастасія Козак та Людмила Волкотруб;

"Ми разом" - Софія Волкотруб;

"У мене немає дому" - Маша Задерей;

"Човен" - Каріна Славіта;

"Коханий край" - Анна і Діана Славіти;

"Україна", "Стою я в лісі самотою" - народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці "Відлуння" (керівник Петро Головацький).

Прекрасні миттєвості також подарували глядачам танцювальні постановки "В ритмі 80-х", "Розстріляна весна", "Йшло дівча лучками" у виконанні зразкового дитячого танцювального колективу "Теофілія" (керівник Олена Якубівська).

Також юних козаків та козачок чекали різноманітні спортивні змагання, солодощі, смачна польова кухня, свіже повітря лісу, позитивний настрій та енергія.

Увесь список меценатів та організаторів цього казкового дійства озвучити неможливо, оскільки їх було надзвичайно багато. І ми щиро дякуємо кожному!

Все буде Україна!