В Теофіпольській громаді вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей

Дата: 01.06.2022 12:00

В Теофіпольській громаді вшанували пам’ять загиблих під час війни дітей

Війна принесла на нашу землю смерть тисяч мирних громадян, але найстрашніше те, що в Україні через збройну агресію росії щодня гинуть безневинні жертви, які не в змозі себе захистити – діти. Вони не знали що таке щасливе та безтурботне дитинство, адже їх постійно переслідувало страшне слово "війна". Їхнє коротке життя минуло під звуки кулеметів, вибухи мін та снарядів

Біля Пам’ятного знаку усім захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України в смт Теофіполь спільно із Благочинним Теофіпольського округу православної церкви України митрофорним протоієреєм отцем Василем Крисаком усі присутні помолилися за світлу пам’ять і упокій дітей, які загинули під час війни розв’язаної російськими військами.

Немoжливo уявити біль, який відчувають батьки, втpативши найдopoжче – свoю дитину. Немoжна випpавдати нелюдів, які цілеспpямoванo відбиpають життя у беззахисних, ні в чoму не винних укpаїнців.

І сьогодні ми вшановуємо душі загиблих дітей, а також просимо Господа, щоб допоміг цивілізованому світу знищити криваву диктатуру, яка прагне знищити нас та наше майбутнє і щоб на українській землі нарешті запанував довгоочікуваний мир!