Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 09:05

Фото без описуДіти — маленькі частинки великого щастя, диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Немає більшої радості у світі, аніж посмішки дитини.

Сьогодні, в перший день літа, увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування світу про те, що піклуватися про майбутнє покоління – головний обов’язок батьків, громади та держави.

З 2014 року, через напад росії на територію України, наша держава знову згадала, як це втрачати дітей на війні. Наші діти стали безневинними жертвами рашистської агресії. Вони відчули, що означає страшне слово "війна" і особливо потребують нашої уваги та турботи.
І ми зробимо все, аби захистити та вберегти їх від жахіття війни, гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, бабусям і дідусям, опікунам, піклувальникам міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку, лише світлих та позитивних вражень, мирного неба над головою. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.