Благодійна мистецько-патріотична акція на підтримку Збройних Сил України

Дата: 30.05.2022 10:39

96-та доба повномасштабного рашистського вторгнення… І поки наші бійці гідно та стійко чинять опір окупантам, ми зобов’язані забезпечувати їм надійний тил, пам’ятаючи, що кожен з нас є захисником нашої країни. І ті, хто зі зброєю в руках відстоює суверенітет держави і ті, хто допомагає їм морально, своєю працею, турботою та піснею.

«Україна понад усе!» - під таким гаслом у нашій громаді відбулася благодійна мистецько-патріотична акція на підтримку Збройних Сил України, організована Відділом культури та туризму Теофіпольської селищної ради.

Розпочали захід з хвилини мовчання за воїнами, що віддали своє життя за наш спокій, та мирними жителями, які вже не зможуть побачити переможний прапор України над армією агресора.

Зворушливі, проникливі та запальні пісні, музику і танці дарували присутнім талановита молодь громади, місцеві творчі колективи, обдаровані внутрішньо переміщені особи – усе для того, аби підтримати та піднести незламний дух українського народу у святій боротьбі за рідну землю.

Під час заходу вдалося зібрати 2 020 грн, які будуть спрямовані на закупівлю спорядження українським захисникам.