Дата: 26.05.2022 15:14

Сьогодні, 26 травня 2022 року, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева, дистанційно відбулося позачергове засідання виконавчого комітету щодо вирішення важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Загалом, до розгляду порядком денним, було винесено шість питань: про встановлення поверхневої перешкоди для обмеження руху транспортних засобів по вул. Небесної Сотні, 55 і 57 в смт Теофіполь, надання дозволу на видалення зелених насаджень, затвердження протоколу засідання конкурсної комісії із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради, внесення змін до Програми медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення КНП «Теофіпольський ЦПМСД» на 2022-2025 роки та ін.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до чинного законодавства.