Вчителі Теофіпольської громади пройшли курси підвищення кваліфікації із освітніх галузей соціально-збережувальної та фізкультурної

Дата: 25.05.2022 11:23

17-20 травня 2022 року, відповідно до Концепції НУШ, вчителі Теофіпольської громади пройшли курси підвищення кваліфікації із освітніх галузей соціально-збережувальної та фізкультурної.

Потужну державу і конкурентну економіку забезпечить згуртована спільнота творчих людей, відповідальних громадян, активних і підприємливих. Саме таких повинна готувати середня школа України.

Курси підвищення кваліфікації вчителів з соціально-збережувальної та фізкультурної освітніх галузей пройшли у віртуальній взаємодії та насиченій інформаційно навчальній, мотивуючій та рефлексуючій дистанції в якій навчалися 29 учителів закладів загальної середньої освіти Теофіпольської селищної ради, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Супровід курсів здійснювали методисти ХОІППО та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Координатор курсів – консультант ЦПРПП Світлана Богуцька, педагоги-тренери соціально-збережувальної освітньої галузі Лідія Луцик та фізкультурної – Віталій Шкарпета.

У площині курсів аналізувалися основні зміни, передбачені реформою НУШ:

-Новий зміст освіти крізь призму дитиноцентризму, спрямований на формування компетентностей ХХІ століття;

-новий шкільний вмотивований учитель, який володіє сучасними методиками викладання і здатен реалізувати педагогіку партнерства;

-нове освітнє середовище, засноване на цінностях.

Для слухачів курсів підготовлено комплект матеріалів:

-портфоліо матеріалів курсів НУШ, методичний кейс.

29 педагогів успішно пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Вони отримають електронні сертифікати ХОІППО, які стануть перепусткою до викладання в класах НУШ у 5-6класах в наступні навчальні роки.

Дякуємо всім за взаємодію та відповідальне навчання.

За інформацією КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»