Дата: 25.05.2022 10:18

Мовний експрес-курс у Теофіпольській громаді: «СМАКУЙ українською - єднання навколо рідного слова».

Центр професійного розвитку педагогічних працівників провели експрес-курс заняття «Смакуй українською та релаксуй» у якому взяли участь громадяни переселенці із міст України. Захід проводився в рамках загальнонаціонального МОВНОГО ПРОЄКТУ «ЄДИНІ». Осередком спілкування стала Агенція місцевого розвитку.

Розпочалося заняття хвилиною мовчання: вшанували пам’ять кожного, хто загинув за нашу Україну!

Потім Директорка Центру Валентина Міщишина повідомила, що відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», на виконання листа Уповноваженого із захисту державної мови від 15 квітня 2022 року № 1228/04.2. «Про створення курсів української мови та розмовних клубів» заплановано курс занять з української мови, яким передбачено отримати базові знання з української мови та літератури, удосконалити своє побутове українське мовлення, збагатити словниковий запас, вимову, техніку запам’ятовування.

Перше заняття курсу провела Олена Патлай, вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії» Новоставецького ліцею.

Палітра спілкування була забарвлена смаколиками правильної вимови, родзинками ділового мовлення, поетичним еліксиром та діалогічним коктейлем, музично-патріотичним релаксом. Учасники заняття переконались, що МОВА ЄДНАЄ у складний час інших гостей, тимчасово переміщених осіб, рідне слово ГАРТУЄ насолоду спілкування!

ПЛЕКАЙМО РІДНЕ СЛОВО! Все буде Україна!

За інформацією КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»