Відбулася двадцять третя позачергова сесія Теофіпольської селищної ради

Дата: 20.05.2022 15:59

20 травня 2022 року відбулася двадцять третя позачергова сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

На порядку денному депутати розглянули 11 питань: про внесення змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Теофіпольської селищної ради на 2022 рік, затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності Теофіпольської селищної територіальної громади, затвердження Переліку об'єктів малої приватизації комунальної власності Теофіпольської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації та ін.

Після активного обговорення, з усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднено на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.