"Зоряний десант" побував у Теофіпольській громаді

Дата: 11.05.2022 09:19

"Зоряний десант" побував у Теофіпольській громаді

10 травня в Теофіпольський центр культури і дозвілля! відбувся розважально-культурний захід для дітей переселенців та жителів громади.

Безперечними родзинками свята став "зоряний десант" українських зірок: Леся Нікітюк, Олександр Педан, Вадим Мичковський (Дядя Жора) та Тетяна Гаврилюк (Електра). Вони подарували усім присутнім потужний заряд позитивного настрою, автографи і спільні фото.

Цікаві майстер-класи, ігри, розваги, веселі аніматори, повітряні кульки, патріотичний аквагрим, подарунки та смаколики - усе це організували нашій малечі Теофіпольська дитяча художня школа, працівники будинків культури громади, бібліотек, приватний підприємець Алла Травінська спільно із своєю командою "Біні Бум", Філія "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" та Благодійний фонд TeofiPolskie Serce .

Організатори заходу голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій , благодійна організація "Захисти Хмельниччину" і Відділ культури та туризму Теофіпольської селищної ради подарували юним українцям чудовий настрій, позитивні емоції, допомогли відволіктися від стресу і відчути радість дитинства.

Дякуємо усім????????

Щасливі очі та щирі усмішки дітей... Нам є за що боротися! І ми обов'язково переможемо у війні з російським агресором.

Все буде Україна!????????