Селищний голова Михайло Тененев відвідав учасників Другої світової війни

Дата: 07.05.2022 11:47

Напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення і 77-ї річниці перемоги над нацизмом селищний голова Михайло Тененев, голова Відокремленого підрозділу організації ветеранів України Теофіпольської територіальної громади Володимир Кобера та голова ради громадської організації "Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ "Єдиний щит" Анатолій Стучинський відвідали, привітали і вручили подарунки учасникам Другої світової війни, які проживають на території нашої громади:

Дишлевській-Антощук Ганні Антонівні

Діхтяру Абраму Рувиновичу

Семенюку Андрію Йосиповичу

Ветерани, люди з великим душевним гартом, завжди радо зустрічають гостей, з сумом в очах згадують про страшні воєнні роки й розповідають про свою насичену та нелегку долю.

Це по-справжньому особливий день для покоління українців, яке на власному досвіді відчуло і війну, і довгі роки відбудови світу після нацистської навали та радянського терору. І їм важко повірити, що усі ці огидні, безчесні "звірства" повторюються знову від росії. Але вони знають, що ми обов'язково переможемо, бо, як і вони тоді, захищаємо рідну землю.

Перемогли нацизм - переможемо рашизм!

Ми щиро дякуємо ветеранам за їх подвиг, мужність та силу духу. Зичимо міцного здоров'я та Божого благословення.

Слава Україні!

Героям Слава!