«Збережемо інтелект нації для перемоги й розвитку держави!»

Дата: 05.05.2022 18:00

«Збережемо інтелект нації для перемоги й розвитку держави!»

Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради 5 травня 2022 року з метою здійснення консультативної підтримки професійної спільноти директорів закладів загальної середньої освіти в онлайн–просторі провели засідання на тему: «Завершення 2021/2022 навчального року: алгоритми і рекомендації».

Захід розпочався із хвилини мовчання: вшанували всіх, хто загинув у боротьбі за територіальну цілісність України.

Зустріч управлінців проходила під девізом «Збережемо інтелект нації для перемоги й розвитку держави!

Обговорили питання:

1. Управління закладом загальної середньої освіти в умовах воєнного стану (зміна місії, протидія кризі, збереження педагогічної системи закладу освіти, управлінські рішення щодо завершення навчального року та підготовки до впровадження нового Державного стандарту в основній школі) - Валентина Міщишина, директорка ЦПРПП Теофіпольської селищної ради.

2. Управлінські рішення щодо роботи в умовах воєнного стану. Шкільна документація (мобілізаційний план; зарахування учнів до 1 класу; річне підсумкове оцінювання; звільнення від проходження ДПА; підготовка освітньої програми ЗЗСО; організація роботи команди переходу НУШ) - Світлана Блащук, директор Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, голова професійної спільноти директорів закладів загальної середньої освіти.

3. З досвіду роботи: здійснення грамотних управлінських рішень в закладі освіти в умовах воєнного стану - Наталія Волченко, директор Волице-Полівської ЗОШ І-ІІІст.

4. Цифрові технології та дистанційна освіта в діяльності директора закладу загальної середньої освіти - Алла Бурлак, директор Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Дякуємо колегам, які долучилися до обговорення актуальних важливих освітянських питань!