Засідання комісії з визначення коефіцієнту співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів

Дата: 02.05.2022 14:37

Безкоштовний проїзд громадським транспортом передбачений українським законодавством для визначених категорій населення.

Відшкодовує компенсаційні виплати, пов’язані з перевезенням громадян, які мають право на пільговий проїзд, місцеве самоврядування. Для їх розрахунку в Теофіпольській селищній раді діє комісія з визначення коефіцієнту співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, яка здійснює обстеження пасажирських маршрутів та визначає коефіцієнти.

29 квітня, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юлії Карбовської, відбулося чергове засідання комісії, під час якої було визначено коефіцієнти співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів на 3 приміських маршрутах та міському маршруті.