Відбулася двадцять друга позачергова сесія Теофіпольської селищної ради

Дата: 02.05.2022 14:35

29 квітня 2022 року відбулася двадцять друга позачергова сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

На порядку денному депутати розглянули 16 питань: про Програму соціально-економічного розвитку Теофіпольської селищної територіальної громади на 2022 рік, Порядок розроблення цільових програм Теофіпольської селищної ради, моніторингу та звітності щодо їх виконання, призупинення виплати премії селищному голові, надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та ін.

Після активного обговорення, з усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднено на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.